Agenda | Activitats | Biblioteca | Login

Portes obertes a Bellesguard

La tria de l’escola per als fills és sens dubte un moment important i il·lusionant. En aquest període de recerca, volem donar-vos l’oportunitat de conèixer la nostra escola en primera persona mentre està en funcionament. És per això que el proper dijous dia 28 de novembre de 2019 farem una jornada de portes obertes matinal a l’escola de Bellesguard, a la qual podeu també convidar famílies d’amics que encara no siguin de l’escola.

La jornada començarà a les 9.00h del matí i acabarà a les 11.00h. Durant la jornada us acompanyarem en una visita a les nostres instal·lacions. L’escola oferirà, per a les famílies que ho desitgin, un autocar de Dumbo Tours que sortirà del carrer Muntaner (cantonada amb el carrer Arimon) a les 8.25h, autocar que nosaltres anomenem «llançadora» i que és el transport que fan servir els nens i nenes d’Educació Infantil de forma exclusiva. Per assistir a la Jornada cal omplir butlleta de l’enllaç següent: JPO novembre.

I sobretot, no deixeu de venir. Estarem molt contents de poder-vos ensenyar la nostra escola en plena activitat!

Compartir